Bilgisayar Duyurular

Data Science For The Public Good Patikası Mentorship Programı

Sizlere güzel bir haberimiz var: Data Science For The Public Good (DSPG) programı artık Patika'da, tamamen ücretsiz ve online! 🚀

Eğer sosyal sorunlarla ilgileniyor, veri bilimi kullanarak bu sorunlara çözüm bulmak istiyor ve bunların hepsini bir grupla ve mentorle yapmak istiyorsanız sizi Patika.dev’de yer alan DSPG Patikasını birlikte bitirmeye davet ediyoruz. Üstelik program sosyal bilimlerden mühendisliğe farklı disiplinlerden bütün katılımcılara açık!

 

Programla birlikte, mentorlerimizin de desteğiyle en temelden başlayan veri bilimi ve analitiği eğitimini tamamladıktan sonra, çalışma gruplarınızla sizlere verilen sosyal fayda içeren projeleri tamamlamanız gerekiyor; sonunda ise sizleri sürpriz hediyeler, başarı sertifikası ve projelerinizi sunma fırsatı bekliyor! Hem çalışma grubuna dahil olmak hem de mentor olmak için başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

İster çalışma grubuna katılın, ister mentor olarak çalışma gruplarını destekleyin! Sosyal fayda ve veri bilimi alanlarını harmanlayan bu eğitimle gerçek bir proje hayata geçirme şansı yakalayın!

Program başlangıcı: 17 Mayıs 2021

İçerikler

Kadir Celep

Yorumla

Yorum yazmak için buraya tıklayın...