Rus başkenti Moskova’da doğaüstü güçlerinin olduğunu iddia eden düzinelerce insan yan yana durarak Rusya devlet başkanını desteklemek için “büyü” okudular.

Rus cadılarının kendi aralarında ilan ettikleri lider Alyona Polyn, toplantının asıl amacının genel olarak tüm dünyada ve Rusya’da yaşam kalitesini arttırmak ve devlet başkanını desteklemek olduğunu söyledi.

BÜYÜYLE DÜNYA LİDERİ OLACAKLARINA İNANIYORLAR!

Büyü ile dünya lideri olacaklarını iddia eden Polyn, “Dünyayı, Rusya ile daha iyi hale getirmek için burada bir araya geldik” cümlelerini sarf etti.

Rus cadılarının, sapkın tören sırasında makamlı bir şekilde, “Rusya’nın gücü, büyüklüğü ile gel ve  Vladimir Putin’in yolunu, benim sözümle hatasız ve doğru olarak yönlendir.” gibi anlamsız sözler söylediği bildirildi.

RUSYA’DA “800 BİN” KİŞİ GEÇİMİNİ ÜFÜRÜKÇÜLÜKTEN KAZANIYOR

Rus kültüründe, kuvvetlerini mistik kaynaklardan sağlayan ve belli sihirli güçlere sahip olan insanlar hakkında çeşitli inanışlar olduğu biliniyor.

Rusya Sağlık Bakanlığı, 2017 yılında yaklaşık 800.000 kişinin, halk arasında üfürükçülük, ruhsal medyumluk ve diğer benzer hizmetler yaparak geçimini sağladığını rapor etti.

QHA