Yaşam

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı, İstanbul’da

Türkiye'nin Mühendisleri 14-15 Kasım'da Vodafone Arena'da

SAHADA MÜLAKAT VE İŞ-STAJ FIRSATLARI
İki gün süren fuar; mühendislik öğrencileri, yeni mezunlar ve kariyerinde yenilik arayan deneyimli mühendisler için önemli bir fırsat yaratıyor. Fuarda, sektörel gelişmeler, fırsatlar, ihtiyaç duyulan iş gücü profili ve merak edilen başka birçok konu firma yetkilileri tarafından aydınlatılıyor. Fuarı ziyaret eden genç mühendisler, sektörler ve firmalar ile ilgili detaylı bilgi edinip ilk elden öz geçmişlerini paylaşma fırsatı yakalıyor, kariyerleriyle ilgili önemli kazanımlar sağlıyor.

SİZİ BEKLEYEN ETKİNLİKLER
Tea & Talk

Yöneticilerin; genç yeteneklerle doğrudan iletişim kurması için, Vodafone Arena localarında samimi bir etkileşim ortamı yaratıyoruz.

Atölye (Workshop) & Örnek Olay (Case Study) Çalışmaları

Firmaların belirlediği konulara ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleniyor. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network ortamı oluşturuluyor. Örnek olay çalışmaları ile gerçek bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten oturumlar düzenleniyor.

Etkinlik ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://www.kyyd.org.tr/

Haber Gözcüsü

Yorumla

Yorum yazmak için buraya tıklayın...