Duyurular TEKNOLOJİ

Piksel Up

Ataşehir Belediyesi İnovasyon Merkezi İNOVATA’nın ev sahipliğinde yürütülen PikselUp; Oyun geliştiricilerini girişimcilik yolculuklarında desteklemek için yola çıktı!

Programın Faydaları

Eğitimler

Alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerle oyun yapım aşamalarını planlayıp tüm süreci koordine edebilecek, hem girişimcilik hem de oyun girişimciliği alanında kendinizi geliştirme ve sektöre hazırlanma fırsatı bulacaksınız.

Mentorluklar

Oyun dünyasında aktif olan profesyoneller ve girişimcilik ekosistemindeki başarılı kişilerden oluşan 30+ kişilik mentor ağı ile birebir veya grup seansları şeklinde düzenli olarak destek almak girişiminizi daha ileriye taşımanızı sağlayacak.

Yatırımcılar

PikselUp girişimlerini sahip olduğumuz geniş yatırımcı ve yayıncı ağıyla hem program boyunca hem de sonrasında destekliyoruz. Bu sayede girişiminizi daha kolay ve etkili bir şekilde tanıtırken hızlı bir şekilde büyümenize olanak sağlıyoruz.

#pikselup #oyungirişimi #oyungirişimcisi #hackathontürkiye #hızlandırmaprogramı #innovata #ünog #gamificationturkey #ataşehirbelediyesi

 

İnovata PikselUp Oyun Girişimleri Hızlandırma Programı Başvuru Formu için tıklayın 

Kadir Celep

Yorumla

Yorum yazmak için buraya tıklayın...