TEKNOLOJİ

Veri Bilimi Yaz Okulu VBYO 2020

Veri Bilimi Yaz Okulu VBYO 2020 24-26 Eylül 2020

2016 ve 2017 yıllarında Nesin Matematik Köyü’nde, 2018 yılında ise TETAM Binası Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü’nde, 2019 yılında ise Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde düzenlenen veri bilimi yaz okulu VBYO`nun amacı, veri biliminin pek çok alt dalına dair temel bilgiler ve son çalışmalardan örnekler sunmak; bunu yaparken veri bilimine ilgi duyan kişileri bir araya getirmektir. Bu sene VBYO yaz okulu Sabancı Üniversitesi Veri Analitiği Araştırma ve Uygulama Merkezi (VERİM) tarafından düzenlenecektir.

Bu sene yaz okulu sadece çevrimiçi seminer şeklinde olacaktır.

Yaz okuluna ilk gün içinde 500 kişi (webinar limiti) kaydolmuştur; yedek listeye eklenmek için lütfen bu linkte bulunan kayıt formunu doldurunuz. Her konuşma günü, ilk 10 dakika sonunda 500’den az dinleyici var ise, webinar linki yedek liste ile e-posta üzerinden paylaşılacaktır. Ayrıca paylaşabileceğimiz tüm konuşmaları aktivite sonunda VERİM sayfasından ve/veya Youtube stream olarak paylaşacağız. Katılım ücretsizdir.

Konuşma başlıklarına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Dil konuşmacıların tercihine göre Ingilizce veya Türkçe olacaktır. Yaz okulu lisansüstü seviyede işlenecektir.

Kadir Celep

Yorumla

Yorum yazmak için buraya tıklayın...